CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Coșmar pentru Dan Petrescu în ultimul meci din 2022. Sibienii au dat lovitura în prelungiri - Playsport

Por um escritor misterioso

Descrição

Campioana CFR Cluj a fost învinsă de Hermannstadt în Gruia, cu scorul de 1-0, în ultimul meci al anului în Superligă. Sibienii au marcat singurul gol al
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Coșmar pentru Dan Petrescu în ultimul meci  din 2022. Sibienii au dat lovitura în prelungiri - Playsport
Dragos Stefanescu, autor la Playsport - Pagina 21 din 126
Video CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Campioana încheie anul cu o înfrângere! Sibienii au dat lovitura în prelungiri
CFR Cluj își vinde vedeta! Fotbalistul va ajunge sub comanda lui Dan Petrescu la Jeonbuk Hyundai! Suma uriașă care va intra în conturile lui Neluțu Varga
LIVE VIDEO CFR Cluj - FC Hermannstadt (20:00, Digi Sport 1). Miriuta isi infrunta fosta echipa
CFR Cluj, învinsă de echipa oltenilor CSU Craiova. Dan Petrescu după ce clujenii au fost bătuți cu 2 la 0: „Craiova a fost mai bună!” - Ştiri de Cluj
CFR Cluj - Hermannstadt 0-1: Sibienii dau lovitura în ultimul minut
Rapid București - CFR Cluj 2-1, Victorie formidabilă pentru gazde! Dan Petrescu pierde trei puncte importante în Giulești
Hermannstadt a dat lovitura! Sibienii au transferat un fost jucător de la CFR Cluj - Playsport
CFR Cluj golește vestiarul! Dan Petrescu rămâne fără 10 jucători, iar fosta campioană nu încasează nimic - Eurosport
FC Hermannstadt - CFR Cluj 1-0, Ardelenii ratează șansa de a trece pe prima poziție
CFR Cluj 1-0 Hermannstad, BESTIA Vinicius il salveaza pe Petrescu! CFR, CHIN TERIBIL! Fortes putea egala in minutul 94, la singura faza de gol a lui Hermannstadt
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)