Remiza lui Oroian! FC Hermannstadt – Universitatea Cluj 2-2 (1-2) – Ziarul Mesagerul de Sibiu

Por um escritor misterioso

Descrição

FC Hermannstadt a încheiat la egalitate cu Universitatea Cluj, scor 2-2 (1-2), în această seară, într-un meci din cadrul etapei a 7-a a Superligii. A evitat în minutul 90 o a 4-a înfrângere consecu…
Remiza lui Oroian! FC Hermannstadt – Universitatea Cluj 2-2 (1-2) – Ziarul  Mesagerul de Sibiu
REMIZĂ LA SIBIU HERMANNSTADT - RAPID 1-1 - FC Rapid 1923
Un nou examen pe Cluj Arena – Ziarul Mesagerul de Sibiu
FC Hermannstadt - U Cluj 2-2. Gazdele au egalat pe final printr-un gol spectaculos. Oroian a trimis o torpilă
FC Hermannstadt - U Cluj 0-1 » Istvan Kovacs a salvat brigada lui Sebastian Colțescu!
FC Hermannstadt - Universitatea Craiova
FC Hermannstdat întâlnește Sepsi, o echipă „răsfățată“ – Ziarul Mesagerul de Sibiu
Start pe noua pistă de biciclete de pe malul râului Cibin
Video Hermannstadt - 'U' Cluj 1-2. Șepcile roșii au întors scorul și s-au calificat în semifinalele Cupei
Video Hermannstadt - U Cluj 2-2. Remiză pentru Sabău la revenirea pe banca ”Șepcilor Roșii”! Sibienii au egalat în prelungiri
FC Hermannstadt caută revanșa în fața coșmarului din sezonul trecut, U Cluj. Măldărășanu: ”Ne dorim să câștigăm” (video)
FC Hermannstadt a condus cu 2-0, în Gruia, dar a pierdut cu 3-2 amicalul cu CFR Cluj!, Sport
VIDEO Hermannstadt - U Cluj 2-2. Oroian salvează un punct în prelungiri cu un şut de generic