Hermannstadt și Poli Iași au remizat, scor 0-0, în primul meci al etapei cu numărul #17 a Superligii.

Por um escritor misterioso

Descrição

Hermannstadt și Poli Iași au remizat, scor 0-0, în primul meci al etapei cu  numărul #17 a Superligii.
Video AFC Hermannstadt - ASU Poli 1-0. Rezultatele etapei a 7-a din Liga 2 și clasamentul
Liga 1 - Etapa 17: FC Hermannstadt - Politehnica Iaşi 0-0
Poli Iași - Hermannstadt 1-3 în runda secundă din SuperLigă. „Dublă” Balaure și „bijuterie” Iancu
Poli Iași - FC Hermannstadt 1-3, Victorie categorică a oaspeților, moldovenii rămân fără puncte în Superligă
Hermannstadt - Poli Iași 0-0, în etapa a 17-a din Superliga
REZUMAT, Hermannstadt - Poli Iași 0-0
Superliga// Runda 17-a//Hermannstadt – Poli Iași 0-0// Petrescu, de la gazde, ratează un penalty în minutul 90+5!
VIDEO ǀ Hermannstadt ratează în prelungiri victoria cu Poli Iaşi! Petrişor Petrescu nu a nimerit poarta din penalty
Hermannstadt - Poli Iași au remizat, 0-0, în primul meci al rundei 17 din Superligă Hermannstadt - Poli Iasi, LIVE pe , ora 17:30. Cele două echipe visează la playoff - Playsport
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)